Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
Anders Stålberg Säljare bevattning 021-10 26 72 anders.stalberg@ksab.com
Fredrik Orest Säljare Östergötland/Stockholm 021-4900650 fredrik.orest@ksab.com
Dan Åsberg Säljare Golf 021-10 26 70 dan.asberg@ksab.com
Jan Stavås Affärsutveckling 021-10 26 74 jan.stavas@ksab.com
Emil Gustafsson Konstgräs, nät, bunker 021-490 06 54 emil.gustafsson@ksab.com
Patric Sjöblom Säljare konstgräs/padelkonstgräs 021-10 26 79 patric.sjoblom@ksab.com
Elin Larsson Kundtjänst/Admin 021-4900657 elin.larsson@ksab.com
Peter Gustafsson säljare/service i Mälardalen 021-4900610 peter.gustafsson@ksab.com
Håkan Hirche Säljare/service bevattning syd 021-102673 hakan.hirche@ksab.com
Joakim Edlund Installatör bevattning 021-490 06 52 jocke.edlund@ksab.com
Tommy Nylander Installatör bevattning Syd 021-490 06 53 tommy.nylander@ksab.com
Lars Rydberg Verkstad 021-10 26 75 lars.rydberg@ksab.com
Anton Wendlin Verkstad 021-490 06 13 anton.wendlin@ksab.com
Matias Holmberg Inköp/Lager 021-10 26 78 matias.holmberg@ksab.com
Fredrik Nyström Lager 021-490 06 51 fredrik.nystrom@ksab.com
Gustav Rolandsson Lager gustav.rolandsson@ksab.com
Petra Hammarlund Ekonomi 021-10 26 77 petra.hammarlund@ksab.com
Anette Pettersson Marknad/Admin 021-102673 annette.pettersson@ksab.com
Kent Stenberg VD kent.stenberg@ksab.com
John Pekkala Verkstad

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan